Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Facebook

Anna Kamińska adwokat, Agnieszka Woźniak radca prawny oraz Dorota Złotkiewicz – Kidyba radca prawny współpracują od 2000 roku.

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz  Spółka jawna z siedzibą w Lublinie, działała początkowo w lokalizacji przy ul. Lubartowskiej 75, a od 2004r do 31 października 2018r przy ul. Tomasza Zana 41. Obecnie Kancelaria znajduje się  w centrum biznesowo finansowym Lublina, przy ul Pana Balcera 6B lok 7.

Pozostajemy do dyspozycji Klientów nie tylko z całego województwa lubelskiego. Nasi adwokaci i radcy prawni  występują w roli pełnomocników na terenie całej Polski. Prowadzimy także obsługę prawną podmiotów niezależnie od ich siedziby, w tym, w języku angielskim.

Od wielu lat tworzymy duży zgrany zespół, co pozwala na świadczenie usług najwyższej jakości, a wieloletnie doświadczenie jest naszym niewątpliwym atutem. Ideą i jednocześnie celem naszej misji jest funkcjonowanie w oparciu o zaufanie, profesjonalizm oraz solidność. Dlatego też dbamy o realizację usług zgodnie z najwyższymi standardami obsługi oraz treścią etyki zawodowej, jaką powinna odznaczać się Kancelaria prawna.