Obsługa przedsiębiorców

Rodzaj świadczonej przez nasz zespół pomocy zależy naturalnie od branży, w której działa dana firma, jej indywidualnych potrzeb wynikających z bieżącej sytuacji na rynku oraz w jej wewnętrznych strukturach, a także od tego, czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, średniej wielkości biznes zatrudniający pewne grono pracowników czy też duży podmiot funkcjonujący np. jako spółka komandytowa. Obsługa przedsiębiorców jest jednak bez wątpienia jednym z filarów działalności naszej kancelarii.

Formy współpracy z kancelarią KRPiA

Możliwość konsultacji z nami spraw związanych z prawem pracy, realizacją umów z klientami indywidualnymi lub partnerami biznesowymi lub też szeroko pojętym funkcjonowaniem firm w Polsce ma na celu odciążenie naszych Klientów poprzez dostarczanie im rozwiązań prawnych zgodnie z aktualnym ustawodawstwem, pozwalając im jednocześnie skupić się na istocie biznesu – poszukiwaniu kolejnych możliwości rozwoju i wcielaniu ich w życie.

Naszym Klientom oferujemy zarówno pomoc doraźną, jak i kompleksową obsługę firm. Podmioty, które zdecydują się na współpracę z nami, mogą zwracać się do nas m.in. ze sprawami z zakresu prawa:

  • pracy,
  • gospodarczego,
  • handlowego,
  • spółek,
  • autorskiego,
  • ochrony konkurencji i antymonopolowego,
  • upadłościowego i restrukturyzacyjnego,

Poza tym świadczymy pomoc w kwestiach związanych z negocjacjami handlowymi, a także windykacją należności.

Obsługa przedsiębiorców – zakres świadczonych usług

Zespół naszej kancelarii w ramach doraźnej oraz stałej obsługi przedsiębiorców świadczy pomoc w zakresie szeroko pojętego doradztwa, a także sporządzania umów, opinii prawnych oraz wniosków i pism procesowych. Poza tym zakres wykonywanych przez nas działań obejmuje również reprezentowanie Klientów zarówno w postępowaniach sądowych i przed innymi organami państwowymi, jak również w kontaktach z klientami indywidualnymi czy też innymi podmiotami, np. podczas negocjacji handlowych.

Rodzaje przedsiębiorstw, które obsługujemy w kancelarii KRPiA

Doradzamy i reprezentujemy klientów z różnych branż, w tym m.in. IT, telekomunikacyjnej czy też ubezpieczeniowej. Współpracujemy z podmiotami z całego kraju. Z naszej pomocy w zakresie doraźnej i stałej obsługi przedsiębiorstw korzystają także zagraniczne podmioty, zarówno z UE, jak i spoza obszaru Wspólnoty. Duży wyspecjalizowany zespół pod kierownictwem r.pr Doroty Złotkiewicz – Kidyba może poszczycić się współpracą zarówno z szerokim gronem małych czy średnich przedsiębiorców, jak i podmiotów należących do najbardziej wiodących na krajowym rynku kapitałowym.