Sprawy sądowe

Niestety niektórych sporów nie udaje się zakończyć w sposób polubowny, wtedy trafiają one do sądów. W KRRiA dochodzimy roszczeń przed sądami administracyjnymi, cywilnymi oraz gospodarczymi. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę sprawy, a następnie dobieramy odpowiednią strategię prowadzenia danego postępowania. Reprezentujemy Klientów przed wszystkimi sądami naszego kraju, a w razie potrzeby również za granicą. Świadczymy usługi w języku polskim oraz angielskim na obszarze całej Polski.

Sprawy sądowe – KRPiA

Błędy popełnione już na etapie przygotowywania sprawy mogą okazać się poważne i nieodwracalne w późniejszym czasie. Dlatego właśnie w Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Kamińska, Woźniak, Złotkiewicz sp. jawna wspieramy naszych Klientów na każdym etapie – począwszy od wstępnej analizy oraz szukania dostępnych rozwiązań, do reprezentowania Klienta w postępowaniu. Posiadamy duży zespół prawników, radców prawnych, adwokatów oraz aplikantów adwokackich i radcowskich. Ponadto, prowadzimy i nadzorujemy postępowania w sprawach o różnym charakterze i ciężarze gatunkowym. Prowadzimy sprawy sądowe cywilne, gospodarcze, rodzinne i karne. Co więcej, w imieniu Klientów prowadzimy mediacje oraz uczestniczymy w postępowaniach przed sądami.

Najpopularniejsze sprawy sądowe prowadzone przez naszą Kancelarię

KRPiA działa na rynku usług prawnych od 2000 roku. Przez ponad 20 lat mieliśmy okazję prowadzić liczne postępowania. Najczęściej prowadzimy sprawy o:

  • rozwód i separację,
  • podział majątku,
  • zniesienie współwłasności,
  • odszkodowanie,
  • stwierdzenie nabycia i dział spadku.

Ponadto, dochodzimy do roszczeń związanych z kredytami frankowymi oraz instrumentami finansowymi. Na bieżąco reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku i wspieramy naszych Klientów w zakresie postępowań zmierzających do odzyskania środków z tzw. Polisolokat. Kancelaria w ramach działalności zajmuje się również przygotowywaniem wniosków o upadłość konsumencką oraz reprezentacją Klientów w tym zakresie.